FORGOT YOUR DETAILS?

Online Diyet

Vakit artık bahaneniz değil

Diyetisyen Gülhan Koca

İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ nde okudu. Meslek hayatına ilk olarak Nişantaşı Nutraslim Zayıflama Merkezinde başlayarak, Ataköy Kalp ve Hipertansiyon Merkezi, Özel Yeni İsviçre Hastanesi ve Özel Surp Agop Hastanesi'nde tam zamanlı, Dermacare Güzellik Merkezi, Fit-Line Slim and Gym Center, Abank Genel Müdürlüğü, Özel Bliss Maçka Polikliniği ve Cambridge Besin İntolerans Testi'nde yarı zamanlı olarak diyetisyen olarak çalışmıştır. Şu anda İstanbul Tüp Bebek Merkezi'nde yarı zamanlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda kurumsal diyet danışmanlığı ve online diyet danışmanlığı yapmaktadır.

Medyada beslenme konusunda programlara konuk olan ve bilgilerini paylaşan Gülhan Koca’ nın, başta Hürriyet Aile olmak üzere, Habertürk HtHAyat, Milliyet Kişisel Bakımda yazıları yayınlanmaktadır. Sosyal medyayı da yakından takip ederek buradan da sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Birçok tv ve radyo programlarında uzman konuk olarak bulunmuştur.

Yapmaktan en çok keyif aldığı şey snowboardtur. Wakeboard, seyahat, sinema ve bisiklete binmek özel ilgi alanları içerisindedir.

HİZMET ALANLARIMIZ
BESLENME EĞİTİMİ

Okul, üniversite, anaokulu, spor kompleksleri gibi kuruluşlarda sağlıklı beslenmeye yönelik ihtiyaç duyulan konularda seminerler vermekteyiz. 

ONLİNE DİYET

Online Diyet.Ofise gelmeden de internet ortamında, mail /whatsapp aracılığıyla görüşmelerimizi gerçekleştirip diyetinizi oluşturabilir ve de takiplerinizi sağlayabiliriz...

ÖZEL DİYET KOÇLUĞU

Bu program, yoğun iş temposu veya zamansızlıktan diyetisyene gitmeye vakit bulamayan üst düzey çalışanlar ve kendi yaşam alanında diyetisyen desteği almak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.  

KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Amacımız, çalışan ve yöneticilere sağlıklı beslenme eğitimi vererek yaşam kalitesini ve iş performansını artırmak, bireylerin işteki başarı ve motivasyonunu yükseltmektir.

TOP