FORGOT YOUR DETAILS?

Online Diyet

Vakit artık bahaneniz değil

Diyetisyen Gülhan Koca
 Diyet Koçu Gülhan Koca

İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’ nde okudu.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi yetişkin bölümü, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Sami Ulus Çocuk Hastanesi, Hotel Dedeman F&B Departmanı, Sardunya Yemek Hizmetleri – Yapı Kredi Bankası, Sistem Yemek Hizmetleri – Gazi Koleji “Stajyer Diyetisyen” olarak görev yaptığı yerler arasındadır.

Lisans tez çalışmasını olan “Fonksiyonel Besinler” i başarıyla tamamlayarak 2004 yılında iyi bir dereceyle mezun oldu.

Meslek hayatına ilk olarak Nişantaşı Nutraslim Zayıflama Merkezinde başlayarak, Ataköy Kalp ve Hipertansiyon Merkezi, Özel Yeni İsviçre Hastanesinde tam zamanlı, Dermacare Güzellik Merkezi, Fit-Line Slim and Gym Center, Abank Genel Müdürlüğü, İstanbul Tüp Bebek Merkezi, Özel Bliss Maçka Polikliniği ve Cambridge Besin İntoleransı testinde yarı zamanlı olarak diyetisyen olarak çalışmıştır.

2006 yılından beri Özel Surp Agop Hastanesi Taksim’ de “Klinik Diyetisyenlik”, “Mutfak Denetim Sorumlusu” ve “Poliklinikte Beslenme Danışmanlığı” hizmetlerini vermektedir. 2018 itibari ile Akasya Acıbadem Kent Kule'de de danışanlarana hizmet vermeye başlamıştır. Aynı zamanda özel diyet koçluğu, online diyetisyenlik, kurumsal beslenme danışmanlığı hizmetleri de vermektedir.

Mesleğinde gelişmeleri yakından takip eden Gülhan Koca alanındaki birçok kurs ve seminerlere katılarak sertifika almıştır. En son olarak Türkiye Futbol Fedarasyonu’ nun Sağlık Eğitim Programı kapsamındaki “Beslenme Uzmanlığı Eğitim Kursu “na katılmıştır.

Medyada beslenme konusunda programlara konuk olan ve bilgilerini paylaşan Gülhan Koca’ nın, başta Hürriyet Aile olmak üzere, Habertürk HtHAyat, Milliyet Kişisel Bakımda yazıları yayınlanmaktadır. Sosyal medyayı da yakından takip ederek buradan da sağlıklı yaşam ve beslenme ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Birçok tv ve radyo programlarında uzman konuk olarak bulunmuştur.

Yapmaktan en çok keyif aldığı şey snowboardtur. Wakeboard, seyahat, sinema ve bisiklete binmek özel ilgi alanları içerisindedir.

Sort By: Direction:
 • Aydan Hanım

  Aydan Hanımın Başarı Hikayesi Dyt.Gülhan Koca ile ilk defa hamilelik sonrası kilo problemim nedeniyle çalıştık. İkin...
 • Levent Bey

  Diyetisyen Gülhan KOCA,diyetisyen ücretleri,diyetisyen,istanbul avrupa diyetisyen fiyat,diyetisyen beylikdüzü,istanb...
 • Hayriye Hanımın Başarı Öyküsü

  Bir diyetisyen düşünün verdiği liste beslenme alışkanlıklarınıza uygun olsun nasıl derseniz elbette yiyip yiyip aldı...
 • Rafi Bey

  Online diyet veya takipli online diyet, Online diyet fiyatları,Online diyet yapanlar, Diyetisyen tavsiyesi...
Load more
HİZMET ALANLARIMIZ
BESLENME EĞİTİMİ

Okul, üniversite, anaokulu, spor kompleksleri gibi kuruluşlarda sağlıklı beslenmeye yönelik ihtiyaç duyulan konularda seminerler vermekteyiz. 

ONLİNE DİYET

Online Diyet.Ofise gelmeden de internet ortamında, mail /whatsapp aracılığıyla görüşmelerimizi gerçekleştirip diyetinizi oluşturabilir ve de takiplerinizi sağlayabiliriz...

ÖZEL DİYET KOÇLUĞU

Bu program, yoğun iş temposu veya zamansızlıktan diyetisyene gitmeye vakit bulamayan üst düzey çalışanlar ve kendi yaşam alanında diyetisyen desteği almak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.  

KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Amacımız, çalışan ve yöneticilere sağlıklı beslenme eğitimi vererek yaşam kalitesini ve iş performansını artırmak, bireylerin işteki başarı ve motivasyonunu yükseltmektir.

TOP